done
  • Zer Pozitif'ten Gündeme Bomba Gibi Düşecek Uygulama

  • Yepyeni bir projemizle dünyada bir ilki gerçekleştirdik. Nefes alan asma tavan sağlık ve kalite açısından 100% güvenilirdir.

Kurumsal

AnasayfaKurumsal

Firmamız Hakkında

Firmamız, 2009 yılında yem sektöründe üretim hayatına başlamış; daha sonra, 2015 yılında Pozitif asma tavan panellerini bünyesine katmıştır. 2 yıl süren ARGE ve üretim çalışmaları sonrasında Pozitif asma tavan panelleri ülkemiz ve dünya hizmetine sunulmuştur.

Ortaklarımız ve firmamız tamamen yerli olup yerli sermaye ile yola devam edilmektedir.

Pozitif asma tavan panelleri; alçı, alçıpan, ahşap, metal ve PVC üzerine kâğıt ve PVC kaplama,  laminasyon kaplama teknikleri kullanılarak yapılmaktadır.

 Yapım esnasında kaplama için kullanılan kâğıt ve PVC laminasyonlar firmamız tarafından imal edilmektedir.

Üretim tamamen yerli ve TSE belgeli firmalardan gelen malzemeler ile gerçekleştirilir. Alçı, alçıpan, PVC ve metal tabakaların önce alt yüzeyleri metalize folyo ile kaplanır ve  tavanla temas eden kısımda oluşan nem, küf, koku ve tozdan etkilenmemeleri sağlanır. Daha sonra dünya standardı olan 595x595 mm. ebatlarda  kesilir, istenilen desen ve renkte kaplama ile süslenip kenarları olası sevkiyat ve montajda zarar görmemesi için PVC esaslı bantla kaplandıktan sonra ambalajlanır. Ambalaj ve raf ömrü yoktur.